App

 

Pasiekite savo tikslinę auditoriją mobiliųjų programėlių (mobile app) pagalba!

 

„Mobile app” – tai programėlė, sukurta veikti mobiliuosiuose įrenginiuose (išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose arba išmaniuosiuose laikrodžiuose).

 

Mums sunku prisiminti laikus, kuomet mes asmeniškai ar verslo įmonės nenaudojome el. pašto. Tą patį galima pasakyti ir apie mobiliąsias programėles, kurių pagalba mes bendraujame, perkame, parduodame, valdome savo verslą, susipažįstame su naujais žmonėmis. IOS, Android, Windows programinę įrangą naudojantys išmanieji mobilieji įrenginiai šiandien yra neatsiejama milijonų žmonių gyvenimo dalis. Verslas mobiliųjų programėlių pagalba įgyja nenuginčijamus pranašumus ypač konkurencingoje šiandieninėje rinkoje. Mobiliųjų programėlių vystymas užima vis svarbesnę vietą kiekvienos įmonės rinkodaros strategijoje. Apleidus ir ignoravus šią besivystančią sritį dabar, ateityje jums teks šokti iškart per kelis laiptelius ir vytis nutolusius konkurentus bei teks nemažai pasistengti, kad atsikovotumėte užleistas pozicijas rinkoje.

Mobiliosios programėlės padeda sutaupyti laiką ir suteikia vartotojui reikiamą informaciją, (laisvos automobilių stovėjimo vietos, galimybė užsakyti staliuką restorane arba maistą į namus ir pan.), jų pagalba mes bendraujame ir keliaujame.  Mobiliosios aplikacijos, būdamos šalia vartotojo tuomet, kada jam labiausiai reikia tam tikros paslaugos ar prekės, didina klientų lojalumą ir pasitenkinimą prekiniu ženklu, tuo pačiu leidžia kompanijoms pasiekti užsibrėžtų tikslų pardavimuose.

 

Nuo ko pradėti kurt savo mobiliąją programėlę (Mobile App)?

 

Pradėkite nuo idėjos, kurią kuo aiškiau struktūrizuokite. Pasistenkite surasti ir išanalizuoti panašaus funkcionalumo programėles. Mes įvertinsime jūsų lūkesčius ir padėsime realizuoti jūsų idėją, kokybiškai sukuriant mobiliąją programėlę.

Svarbiausias mobiliosios programėlės veiksnys – jos idėja, nuo kurios priklauso, ar programėlė apskritai teiks naudą. 2-asis labai svarbus kriterijus – jos patogumas vartotojui, t.y. intuityvus ir suprantamas dizainas, paprastas valdymas. Ji turi suteikti geriausią patirtį ir praktinę naudą jos vartotojui.